bosko cosmetics

Gabinet Hair&Skin Therapy powstał w sierpniu 2018 roku. Po wielu miesiącach prowadzenia go z sukcesami w postaci zadowolonych pacjentów, postanowiłam zaprosić do swojego zespołu kolejne osoby, które swoją proaktywną postawą i nastawieniem na ciągły rozwój pokazały, że łączą nas te same wartości, którymi kierowałam się przy tworzeniu Hair&Skin Therapy.

Dziewczyny są różne od siebie, ale wszystkie kompetentne i odpowiednio wyszkolone, aby poprowadzić Cię przez proces odnajdywania drogi do pięknej skóry i włosów.

Zastanawiasz się, do kogo wybrać się na wizytę? Niżej przeczytasz kilka słów o każdej ze specjalistek. Mam nadzieję, że pomogą Ci w podjęciu decyzji, a Ty po zakończonej wizycie lub kuracji, opuścisz naszą klinikę z zadowoleniem na twarzy i satysfakcją ze wspaniałych efektów, które razem osiągnęliście.

 

Agata Suska

WIKTORIA BOŃCZAK

Wiktoria Bończak trycholog

Magister Kosmetologii oraz Dietetyczka. Ukończyła studia magisterskie  z kosmetologii w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Studentka Dietetyki w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Pomoc, jaką oferuje, opiera się na działaniu wielokierunkowym. Potrafi dopasować terapie do indywidualnych potrzeb pacjenta. 

Dzięki połączeniu uzupełniających się kierunków studiów oraz licznych szkoleń, łatwo obiera szerszą perspektywę, a dzięki swojej dociekliwości wyciąga dobre wnioski i skutecznie pomaga. 

W czasie wolnym uwielbia pływać i podróżować ze znajomymi. Jej największą pasją jest psychodietetyka. 

W Hair and Skin Therapy Wiktoria przeprowadza konsultacje i zabiegi trychologiczne.

Zapisz się do Wiktorii, jeśli: 

– lubisz konkretne odpowiedzi, proste rozwiązania,

– oczekujesz prostego wyjaśnienia swojego problemu, 

– jesteś dociekliwy/-a

– potrzebujesz wsparcia i podpowiedzi żywieniowych,

– masz problem z budowaniem zdrowych nawyków i chcesz nad tym popracować.

Wiktoria wg. testu osobowości 16 personalities MBTI: ENTP 

Wiktoria w Talentach Gallupa: 1. Odkrywczość, 2. Wizjoner, 3. Indywidualizacja, 4. Zbieranie, 5. Poważanie, 6. Osiąganie, 7. Uczenie się, 8. Dowodzenie, 9. Komunikatywność, 10. Odpowiedzialność

JULIA GARBECKA

Julia Garbecka trycholog

 Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia oraz trychologia kosmetologiczna. 

Stale nabywa wiedzę podczas szkoleń, kursów, webinarów z zakresu trychologii, diagnostyki, dietetyki, nowoczesnej kosmetologii oraz psychologii.

Jest osobą serdeczną, empatyczną. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie zapewniając mu holistyczne podejście. Posiada obszerną wiedzę na temat pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

Napisała oraz obroniła na ocenę bardzo dobrą swoją pracę dyplomową „Wybrane choroby skóry głowy i włosów”. Prywatnie miłośniczka podróży, muzyki oraz aktywnego spędzania czasu z pupilem.

W Hair&Skin Therapy Julia przeprowadza konsultacje trychologiczne, trichoskopię z doborem pielęgnacji trychologicznej oraz zabiegi trychologiczne. Jej mistrzowskim zabiegiem jest trychologiczny masaż skóry głowy.

Zapisz się do Julii, jeśli:

– jesteś osobą energiczną i lubisz, jeśli wokół coś się dzieje,

– działasz szybko,

– lubisz rozmawiać, śmiać się, żartować – zwłaszcza podczas wizyt w gabinecie,

– masz kręcone lub falowane włosy i chcesz się nauczyć ich obsługi i wydobywania skrętu,

– jesteś osobą otwartą i chcesz być obsługiwany/-a przez podobne osoby.

Julia wg. testu osobowości 16 personalities MBTI: ESFJ

Julia w Talentach Gallupa: 1. Odpowiedzialność, 2. Indywidualizacja, 3. Bliskość, 4. Osiąganie, 5. Harmonia, 6. Komunikatywność, 7. Kontekst, 8. Dyscyplina, 9. Poważanie, 10. Czar

ALICJA BIELECKA

wizyta u trychologa Warszawa

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku kometologia, ukończonych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Studentka Trychologii Kosmetologicznej w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Holistyczne podejście jest dla niej kluczowe w osiągnięciu pożądanych efektów w terapiach problemów skórnych. Stale poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu szkoleniach, webinarach oraz czytając publikacje naukowe.

Pasjonatka diagnostyki laboratoryjnej, dążąca do znalezienia przyczyny problemu, empatyczna, otwarta, optymistyczna.

Prywatnie dusza towarzystwa, uwielbiająca jazdę na rolkach, rowerze, miłośniczka fotografii.

W Hair&Skin Therapy Alicja przeprowadza konsultacje oraz zabiegi kosmetologiczne i trychologiczne.

Alicja wg. testu osobowości 16 personalities MBTI: ENFJ.

DARIA KYC

Julia Garbecka trycholog

Kosmetolog, absolwentka kierunku kosmetologia kliniczna w Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Specjalizuje się w terapiach przeciwtrądzikowych, blizn, przebarwień i zaburzeń bariery hydrolipidowej skóry. Interesuje się czynnikami zdrowotnymi wpływającymi na powstawanie problemów skórnych, w szczególności zaburzeniami układu hormonalnego oraz pokarmowego.

Kosmetolog, dla którego skóra i wszystko co z nią wpływa, jest ogromną pasją.
Stale bierze udział we wszelkich szkoleniach, by jak najlepiej móc wykorzystywać swoją wiedzę w praktyce. Sądzi, że praca z pacjentem, powinna być ukierunkowana na eliminację przyczyn problemów skórnych. Wierzy, że tylko w ten sposób można uzyskać długotrwały efekt pięknej i zdrowej skóry. Uważa, że holistyczna i ścisła współpraca kosmetologa z pacjentem, jest kluczem do osiągnięcia sukcesu i największej radości zarówno pacjenta jak i kosmetologa.

Prywatnie miłośniczka słońca, przytulnych miejsc, muzyki i dobrego jedzenia.

W Hair&Skin Therapy Daria przeprowadza konsultacje oraz zabiegi kosmetologiczne.

Daria wg. testu osobowości 16 personalities MBTI: ESFJ