ZABIEGI TRYCHOLOGICZNE

W Hair&Skin Therapy stawiamy na zindywidualizowaną opiekę. Każdy zabieg dobierany jest po badaniu skóry głowy profesjonalnym trichoskopem do aktualnego stanu skóry pacjenta.

Procedury zabiegowe w Hair&Skin Therapy zawierają:

✔️ peelingi skóry głowy (kwasowe, enzymatyczne, keratoplastyczne, maski oczyszczające),

✔️ infuzję tlenową – precyzyjne wtłaczanie w głębsze warstwy skóry substancji aktywnych poprzez działanie skoncentrowanego tlenu pod wysokim ciśnieniem, infuzja tlenowa w połączeniu z wysokiej jakości preparatem aktywnym jest bardzo skuteczną procedurą w leczeniu dermatoz skóry takich jak łojotokowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, stany zapalne, łupieże oraz w celu stymulacji wzrostu włosa przy nadmiernym wypadaniu,

✔️ darsonvalizację – zabieg wykorzystuje prąd wysokiej częstotliwości i wytwarzający się pod jego wpływem ozon w urządzeniu wyposażonym w specjalną pelotę wypełnioną gazem szlachetnym; zabieg działa na skórę dezynfekująco, łagodzi stany zapalne skóry oraz stymuluje mikrokrążenie dla lepszego wzrostu włosów,

✔️ mikronakłuwanie – wtłaczanie w skórę substancji aktywnych przy pomocy mikronakłuć wytwarzanych za pomocą dermapena, najbardziej skuteczny zabieg przy łysieniu androgenowym, pomocny przy wypadaniu telogenowym dla stymulacji wzrostu włosa,

✔️ mezoterapię igłową skóry głowy – podawanie substancji aktywnych w skórę głowy za pomocą iniekcji; zabieg w zależności od użytego preparatu, jest skuteczny zarówno w łysieniu telogenowym, jak i w niektórych przypadkach w łysieniu androgenowym oraz pomocny przy problemach skóry głowy (łupież, łojotok, odwodnienie),

✔️ naświetlanie skóry głowy LLLT (low level laser therapy) – procedura wykorzystuje działanie światła o średniej długości fali; zabieg zwiększa unaczynienie skóry głowy i dostarcza do mieszków włosowych tlen i składniki odżywcze, działa również przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie; procedura ma aprobatę FDA i jest potwierdzona jako skuteczna w łysieniu androgenowym w licznych badaniach klinicznych,

✔️ masaż skóry głowy – zgodnie z aktualnymi doniesieniami naukowymi w temacie włosów, regularny masaż skóry głowy może cofnąć łysienie, zapobiec posuwającym się zmianom oraz zlikwidować ból i napięcie skóry głowy (tzw. trichodynię).

PREPARATY TRYCHOLOGICZNE

Chcesz, aby efekty Twojej terapii były skuteczne i długofalowe? Jest to możliwe do osiągnięcia tylko przy zastosowaniu skutecznych produktów, przebadanych pod kątem trychologii: ich wpływu na stan skóry i wzrost włosów. Na takich produktach pracujemy w Hair&Skin Therapy. Wybieramy najlepsze i najskuteczniejsze preparaty wysokiej jakości marek trychologicznych i kosmetologicznych, przebadane, certyfikowane i przede wszystkim – realnie działające.

Współpracujemy z markami: 


✔️ Vivipharma – włoska marka posiadająca własne laboratoria badawcze. W jej ofercie wyróżniamy linie: Clinical (produkty wyłącznie profesjonalne dostępne do zakupu w gabinetach trychologicznych), Science (produkty dostępne w naszym sklepie internetowym). 


✔️ Pharma Hermetic – hiszpańska marka, która podbiła światowy rynek trychologiczny dzięki efektom, jakie dają te produkty w ciężkich przypadkach łysienia. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce. 


✔️ Bosko Cosmetics – marka, dla której Agata Suska tworzy receptury kosmetyków dla linii trychologicznej. Balsam do włosów Bosko Cosmetics stał się bestsellerem chwilę po wyjściu na rynek. To jedna z najlepszych odżywek do każdego rodzaju włosa.

✔️ Genactiv – marka tworząca produkty na bazie wyjątkowego surowca jakim jest colostrum, które ma zbawienny wpływ na skórę głowy z podrażnieniami, stanami zapalnymi i zaburzeniami łuszczenia naskórka, np. przy łuszczycy, łzs, azs. Produkty Genactiv można zamówić na stronie producenta ze zniżką 15% podając kod rabatowy: HSTHERAPY15.

✔️ Hairmax – produkty trychologiczne i przede wszystkim – urządzenia laserowe wykorzystujące technologię LLLT – fotobiostymulację poprzez naświetlanie skóry. Jeśli chcesz zamówić produkt lub urządzenie hairmax – z kodem rabatowym HSTHERAPY5 – możesz zrobić to 5% taniej.  

SUPLEMENTY DIETY

W dzisiejszych czasach dostarczenie organizmowi niezbędnych witamin i minerałów nie jest łatwe. Suplementacja wybranych może okazać się niezbędna, zwłaszcza przy dużych niedoborach. Odpowiednie odżywienie organizmu oraz wprowadzenie suplementacji uzupełniającej niedobory są niezbędne do tego, żeby odrost włosów mógł się rozpocząć, a proces wypadania mógł zostać zahamowany skutecznie i na długo.

W Hair&Skin Therapy zalecamy naszym pacjentom: 

✔️ Preparaty firmy Healthlabs – za sukcesem tej marki stoi wykorzystywanie w swoich produktach substancji o popartym nauką działaniu, produkty są wysokojakościowe, mają przemyślane składy, zrówno pod kątem możliwości wchłaniania witamin i minerałów jak również form antagonistycznych. Na produkty firmy Healthlabs nasi pacjenci mają stałą zniżkę w wysokości 10% po wpisaniu kodu: HSTHERAPY10 przy zamówieniu.

✔️ Genactiv – marka tworząca produkty na bazie wyjątkowego surowca jakim jest colostrum. Colostrum to “naturalny regenerator” bariery jelitowej, posiada ponad 250 aktywnych biologicznie składników, głównie białkowych, ale też soli mineralnych, witamin; silne właściwości przeciwmikrobiologiczne, immunoregulujące, regenerujące dla nabłonka jelitowego. Dla naszych pacjentów na produkty Genactiv zakupione na stronie producenta mamy zniżkę 15% po wpisaniu kodu: HSTHERAPY15.

✔️ Norsa Pharma – marka, której produkty charakteryzują się dużą biodostępnością, wysoką skutecznością działania oraz znikomą ilością dodatków. W połączeniu z odpowiednim leczeniem potrafią znacząco przyspieszyć powrót do zdrowia wielu pacjentów, zwłaszcza cierpiących na choroby autoimmunologiczne i metaboliczne, a także inne rzadkie dolegliwości, które wymagają szczególnej suplementacji. Nasi pacjenci mogą zamówić produkty Norsa Pharma na stronie ogarnijhashimoto.pl/sklep ze zniżką, wykorzystując kod rabatowy: HSTHERAPY.