xl9b20d47q5y3tkbjq4b34fo3g7ogc

Co mówią o nas nasi pacjenci

“Rzadko piszę opinie, bo mało jest miejsc dla których warto poświecić chwilę i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Cóż, Hair&Skin na Renesansowej z pewnością należy do tej drugiej grupy – jednym słowem? POLECAM! Nie ograniczając się jednak – moja przygoda z tym miejscem rozpoczęła się w sierpniu br. – najpierw konsultacja, dobór leczenia no i w końcu same zabiegi, które trwają po dziś dzień (…).  Niezdecydowanym polecam – też miałem watpliwości przed pierwszą wizytą, ale rzeczywiście terapia w tym miejscu przynosi efekty. Reasumując – Hair&Skin, (…) serdecznie polecam, jednocześnie gratulując właścicielce, Pani Agacie, stworzenia miejsca do którego rzeczywiście można zgłosić się po pomoc i, a może przede wszystkim – doboru składu prawdziwych profesjonalistów i po prostu – fajnych ludzi.”

“Bardzo się cieszę, że znalazłem to miejsce i zdecydowałem się pójść na konsultację trychologiczną. Trafiłem do bardzo ładnie zrobionego gabinetu, gdzie pani Julia przeprowadziła ze mną szczegółowy i dokładny wywiad oraz przeprowadziła badania skóry głowy. Wszystko w bardzo miłej atmosferze, przy herbacie. Dowiedziałem się jakie błędy popełniałem w pielęgnacji skóry głowy i skąd te problemy. Od razu po tym przyszło do działania i miałem wykonane oczyszczanie skóry głowy. Chyba nigdy nie miałem tak dobrze jej umytej. Po peelingu, myciu i infuzji tlenowej oraz szuszeniu dostałem rady jak mam pielęgnować głowę oraz jakie preparaty są mi polecane. Poprawę skóry dało się odczuć już przy kolejnej wizycie co pokazało badanie trychoskopem i od kolejnej wizyty mogłem rozpocząć naświetlania i nakłuwania w celu pomocy w poroście włosów. Jestem już po kilku wizytach i mimo, że jeszcze trochę to czuję ogromną poprawę, a bliskie osoby mówią mi, że jest lepiej i włosy robią się gęstsze (…). Bardzo chcę pochwalić za wszystko panią Julię, gdzie każda wizyta jest z uśmiechem i bardzo lubię ten spędzony tutaj czas (…).

“Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce, a także wspaniałą Wiktorię, która ma profesjonalne podejście do klienta. Zawsze jest miło podczas wizyt i zabiegów :). Do rozwiązywania problemów z wlosami klientów podchodzi się tutaj holistycznie, co uważam, że ma również bardzo dobry wpływ na inne dziedziny życia. Na pierwszej wizycie odbył się wywiad, po którym dowiedziałem się jaki wpływ na moj problem (łysienie androgeniczne) ma mój tryb życia – dieta, wysypianie się, przyjmowanie wody, stres. Dowiedziałem się również jak dbać o swoje włosy i jakich preparatów używać i dlaczego. Na każdej wizycie mogę zadawać pytania i otrzymuje satysfakcjonujące odpowiedzi, przez co lepiej mogę dbać o siebie i swoje włosy. Polecono mi również wykonanie roznych badań. Od Wiktorii otrzymałem również obszerny dokument-poradnik z zaleceniami, więc jak czegoś zapomnę to mogę do niego wrocic i przypomnieć sobie co i jak 🙂 Polecam HS Therapy oraz Wiktorię!”

Bardzo polecam zarówno to miejsce jak i Panią Wiktorię, która pomogła mi z problemem przetłuszczających się włosów. Wytłumaczyła mi krok po kroku skąd biorą się moje dolegliwości i nakierowała co i jak stosować, by nie popełniać tych samych błędów oraz stworzyć nową rutynę pielęgnacji włosów. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz bardzo polecam Panią Wiktorię! :)”

“Efekt zdecydowanie powyżej oczekiwań jakie miałem przed wizytą w Hair& Skin Therapy. Problemy skórne, z którymi przyszedłem aktualnie są przeszłością(dermatolodzy rozkładali ręce stwierdzając, że można z tym walczyć objawowo za pomocą szamponu ze sterydem, nie wspominając o szczegółach takich jak dieta, pielęgnacja, peeling, odpowiedni szampon), ale to jedynie szczegół ponieważ dzięki podejściu do człowieka jako do całości udało się wyśledzić i zwrócić moją uwagę na problemy/nawyki/zjawiska, które do tej pory bagatelizowałem albo nie byłem ich świadom. Z czystym sumieniem: GORĄCO POLECAM, WARTO!”

“Rozpoczęłam swoją przygodę z gabinetem hair&skin therapy pod opieką Pani Julii i jestem zachwycona. Profesjonalna, przemiła obsługa i całościowe podejście do problemu, a efekty coraz lepsze. Zdecydowanie najlepszy gabinet trychologiczny w Warszawie. Od jakiegoś czasu mam okazje również współpracować z Panią Daria Kyc, która wcześniej w innym gabinecie, a teraz w H&S Therapy zajmuje się moją trądzikową skóra. Pierwszy raz w życiu bez żadnych silnych leków moja twarz wyglada dobrze i z całego serca polecam współpracę”

“Pani kosmetolog Alicja to specjalistka w swoim fachu. Po konsultacji u niej szczegółowo umówiłyśmy moją skórę, zleciła mi dodatkowo badania i dobrała rewelacyjną pielęgnacje. Czuję się świetnie, a moja skóra chyba nigdy tak dobrze nie wyglądała. Pięknie dziękuję i do zobaczenia wkrótce :)”

Rozpoczęłam swoją przygodę z gabinetem hair&skin therapy pod opieką Pani Julii i jestem zachwycona. Profesjonalna, przemiła obsługa i całościowe podejście do problemu, a efekty coraz lepsze. Zdecydowanie najlepszy gabinet trychologiczny w Warszawie.”

Bardzo polecam to miejsce, Pani kosmetolog Daria to cudowna osoba z ogromną wiedzą i cieszę się że oddałam się w jej ręce.

“Takiej Pani Kosmetolog jak Daria to ze świecą szukać! Absolutny profesjonalizm i pasja do praktykowanej dziedziny dały mi już po pierwszym spotkaniu pewność znajdowania się we właściwych rękach. W pewności kolejno utwierdziły mnie jej holistyczne, zindywidualizowane podejście skrojone na miarę potrzeb mojej skóry, cudowna atmosfera podczas wizyt, aż wreszcie efekty, które już po kilku miesiącach regularnych spotkań przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Z czystym sumieniem polecam, Daria potrafi dokonać cudów ✨”

“Do gabinetu przychodzę ze względu na problemy skórne. Moją terapię prowadzi Pani Daria. Jest świetna w swoim fachu, efekty widać już po pierwszym spotkaniu. Pomaga, doradzi jeśli chodzi o pielęgnacje, ale także o dietę, a jeśli problem tkwi gdzieś w organizmie to skieruje na badania i poleci dodatkowych specjalistów. Za wiedzę i podejście daję 10/10 ☺”

Bardzo polecam!! Niedawno rozpoczęłam proces leczenia trądziku pod opieką pani kosmetolog Darii Kyc i jestem bardzo zadowolona. Otrzymałam profesjonalne i holistyczne podejście do problemu. Pani Daria jest bardzo zaangażowana. Cieszę się, że tu trafiłam!

“Czekałam na tą wizytę od listopada 2023r. Dziś nastał ten wyczekiwany dzień ratunku dla moich włosów – ciekawość, jak będzie, co będzie, co usłyszę, czy jest opcja wyjścia z “tej kiepskiej włosowej sytuacji” i czy podołam. Na wizytę byłam umówiona do Wiktorii i od samego początku było czuć 100% zainteresowanie i zaangażowanie w sytuację w jakiej się znalazłam. Chcę podziękować Wiktorii ☺️ za profesjonalizm a przede wszystkim za zaopiekowanie się i za to bezpieczeństwo, które mocno czułam i wiem,że ja i moje włosy jesteśmy w bardzo dobrych rękach 💫🦋🧡 DZIĘKUJĘ 🦋
Karolina Lublin ☺️”

“Serdecznie polecam Panią Julię. Każda wizyta przebiega w przyjaznej, miłej, a jednocześnie profesjonalnej atmosferze, pani Julia zawsze rozwiewa moje wszystkie wątpilowści i wszystko wyjaśnia, nigdy niczego nie narzuca, przedstawia różne propozycje. Od pierwszej wizyty czułam, że trafiłam w dobre ręce ❤ .”

“Córka z Żoną były na pierwszej wizycie u Pani Darii.Bardzo szczegółowo i rzetelnie przedstawiła sposoby walki z dolegliwością z którą boryka się Córka – trądzik . Przedstawiła szczegółowo sposoby pielęgnacji , preparaty i zabiegi .Byliśmy już u kilku dermatologów ale Pani Daria robi naprawdę dobre wrażenie i profesjonalne podejście do problemu . Córka mega zadowolona więc będziemy korzystać i czekamy na efekty .
Pięć gwiazdek jak najbardziej zasłużonych”

Wybrane efekty pracy z nami

łysienie u kobiet efekty trycholog wizyty
FPHL efekty androgenowe
łysienie męskie AGA efekty
łysienie męskie efekty laser
leczenie trądziku Bielany najlepsze efekty
leczenie trądziku Warszawa Bielany
  • Rezerwacja wizyt pierwszorazowych odbywa się telefonicznie, mailowo oraz przez portal Booksy. Przed rezerwacją zapoznaj się koniecznie z regulaminem płatności za wizyty w Hair&Skin Therapy.

  • Kolejne wizyty – zabiegowe, kontrolne – umawiamy wyłącznie poprzez kontakt z gabinetem, telefonicznie lub mailowo.

  • Aby zmienić termin wizyty lub ją odwołać, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.