xl9b20d47q5y3tkbjq4b34fo3g7ogc

Historie terapii zabiegowych naszych pacjentów

Co mówią o nas nasi pacjenci

“Rzadko piszę opinie, bo mało jest miejsc dla których warto poświecić chwilę i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Cóż, Hair&Skin na Renesansowej z pewnością należy do tej drugiej grupy – jednym słowem? POLECAM! Nie ograniczając się jednak – moja przygoda z tym miejscem rozpoczęła się w sierpniu br. – najpierw konsultacja, dobór leczenia no i w końcu same zabiegi, które trwają po dziś dzień (…).  Niezdecydowanym polecam – też miałem watpliwości przed pierwszą wizytą, ale rzeczywiście terapia w tym miejscu przynosi efekty. Reasumując – Hair&Skin, (…) serdecznie polecam, jednocześnie gratulując właścicielce, Pani Agacie, stworzenia miejsca do którego rzeczywiście można zgłosić się po pomoc i, a może przede wszystkim – doboru składu prawdziwych profesjonalistów i po prostu – fajnych ludzi.”

“Bardzo się cieszę, że znalazłem to miejsce i zdecydowałem się pójść na konsultację trychologiczną. Trafiłem do bardzo ładnie zrobionego gabinetu, gdzie pani Julia przeprowadziła ze mną szczegółowy i dokładny wywiad oraz przeprowadziła badania skóry głowy. Wszystko w bardzo miłej atmosferze, przy herbacie. Dowiedziałem się jakie błędy popełniałem w pielęgnacji skóry głowy i skąd te problemy. Od razu po tym przyszło do działania i miałem wykonane oczyszczanie skóry głowy. Chyba nigdy nie miałem tak dobrze jej umytej. Po peelingu, myciu i infuzji tlenowej oraz szuszeniu dostałem rady jak mam pielęgnować głowę oraz jakie preparaty są mi polecane. Poprawę skóry dało się odczuć już przy kolejnej wizycie co pokazało badanie trychoskopem i od kolejnej wizyty mogłem rozpocząć naświetlania i nakłuwania w celu pomocy w poroście włosów. Jestem już po kilku wizytach i mimo, że jeszcze trochę to czuję ogromną poprawę, a bliskie osoby mówią mi, że jest lepiej i włosy robią się gęstsze (…). Bardzo chcę pochwalić za wszystko panią Julię, gdzie każda wizyta jest z uśmiechem i bardzo lubię ten spędzony tutaj czas (…).

“Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce, a także wspaniałą Wiktorię, która ma profesjonalne podejście do klienta. Zawsze jest miło podczas wizyt i zabiegów :). Do rozwiązywania problemów z wlosami klientów podchodzi się tutaj holistycznie, co uważam, że ma również bardzo dobry wpływ na inne dziedziny życia. Na pierwszej wizycie odbył się wywiad, po którym dowiedziałem się jaki wpływ na moj problem (łysienie androgeniczne) ma mój tryb życia – dieta, wysypianie się, przyjmowanie wody, stres. Dowiedziałem się również jak dbać o swoje włosy i jakich preparatów używać i dlaczego. Na każdej wizycie mogę zadawać pytania i otrzymuje satysfakcjonujące odpowiedzi, przez co lepiej mogę dbać o siebie i swoje włosy. Polecono mi również wykonanie roznych badań. Od Wiktorii otrzymałem również obszerny dokument-poradnik z zaleceniami, więc jak czegoś zapomnę to mogę do niego wrocic i przypomnieć sobie co i jak 🙂 Polecam HS Therapy oraz Wiktorię!”

Bardzo polecam zarówno to miejsce jak i Panią Wiktorię, która pomogła mi z problemem przetłuszczających się włosów. Wytłumaczyła mi krok po kroku skąd biorą się moje dolegliwości i nakierowała co i jak stosować, by nie popełniać tych samych błędów oraz stworzyć nową rutynę pielęgnacji włosów. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz bardzo polecam Panią Wiktorię! :)”

“Efekt zdecydowanie powyżej oczekiwań jakie miałem przed wizytą w Hair& Skin Therapy. Problemy skórne, z którymi przyszedłem aktualnie są przeszłością(dermatolodzy rozkładali ręce stwierdzając, że można z tym walczyć objawowo za pomocą szamponu ze sterydem, nie wspominając o szczegółach takich jak dieta, pielęgnacja, peeling, odpowiedni szampon), ale to jedynie szczegół ponieważ dzięki podejściu do człowieka jako do całości udało się wyśledzić i zwrócić moją uwagę na problemy/nawyki/zjawiska, które do tej pory bagatelizowałem albo nie byłem ich świadom. Z czystym sumieniem: GORĄCO POLECAM, WARTO!”

“Rozpoczęłam swoją przygodę z gabinetem hair&skin therapy pod opieką Pani Julii i jestem zachwycona. Profesjonalna, przemiła obsługa i całościowe podejście do problemu, a efekty coraz lepsze. Zdecydowanie najlepszy gabinet trychologiczny w Warszawie. Od jakiegoś czasu mam okazje również współpracować z Panią Daria, która wcześniej w innym gabinecie, a teraz w H&S Therapy zajmuje się moją trądzikową skóra. Pierwszy raz w życiu bez żadnych silnych leków moja twarz wyglada dobrze i z całego serca polecam współpracę”

“Pani kosmetolog Alicja to specjalistka w swoim fachu. Po konsultacji u niej szczegółowo umówiłyśmy moją skórę, zleciła mi dodatkowo badania i dobrała rewelacyjną pielęgnacje. Czuję się świetnie, a moja skóra chyba nigdy tak dobrze nie wyglądała. Pięknie dziękuję i do zobaczenia wkrótce :)”

Rozpoczęłam swoją przygodę z gabinetem hair&skin therapy pod opieką Pani Julii i jestem zachwycona. Profesjonalna, przemiła obsługa i całościowe podejście do problemu, a efekty coraz lepsze. Zdecydowanie najlepszy gabinet trychologiczny w Warszawie.”

Serdecznie polecam Panią kosmetolog Justyne. Dzięki niej pozbyłam się suchej skóry na twarzy co było dużym wyzwaniem, ponieważ zmagałam sie z tym problem od kilku lat. Dodatkowo Pani Justyna pomogła mi wybrać kosmetyki, które sprawdzą sie na mojej skórze i udało się – podrażnienia zniknęły! 🙂 Jeszcze raz dziękuję, również za miłą atmosferę i zainteresowanie moim problemem, na pewno będę do Pani wracać:)

“Czekałam na tą wizytę od listopada 2023r. Dziś nastał ten wyczekiwany dzień ratunku dla moich włosów – ciekawość, jak będzie, co będzie, co usłyszę, czy jest opcja wyjścia z “tej kiepskiej włosowej sytuacji” i czy podołam. Na wizytę byłam umówiona do Wiktorii i od samego początku było czuć 100% zainteresowanie i zaangażowanie w sytuację w jakiej się znalazłam. Chcę podziękować Wiktorii ☺️ za profesjonalizm a przede wszystkim za zaopiekowanie się i za to bezpieczeństwo, które mocno czułam i wiem,że ja i moje włosy jesteśmy w bardzo dobrych rękach 💫🦋🧡 DZIĘKUJĘ 🦋
Karolina Lublin ☺️”

“Serdecznie polecam Panią Julię. Każda wizyta przebiega w przyjaznej, miłej, a jednocześnie profesjonalnej atmosferze, pani Julia zawsze rozwiewa moje wszystkie wątpilowści i wszystko wyjaśnia, nigdy niczego nie narzuca, przedstawia różne propozycje. Od pierwszej wizyty czułam, że trafiłam w dobre ręce ❤ .”

“Polecam zdecydowanie Julie! Zmagam się z początkowym wypadaniem włosów i łysieniem na czubku głowy z powodu stresu oraz genów. Dzięki współpracy z Julią i jej sposobie prowadzenia, gdzie człowiek ma wytłumaczone jasno i czytelnie (jak w instrukcji LEGO 😅) co należy robić w jakim czasie, można zmiany na głowie powstrzymać i polepszyć kondycję skóry głowy i włosów. Dzięki czemu włosy stają się mocniejsze i gęstsze oraz nie wypadają aż tak szybko. Poprawę już widać po pół roku! Trzeba jednak trzymać się zaleceń, które tworzy Julia, wtedy jest gwarancja efektów. Nie mówiąc o tym, że Julia jest przesympatyczna i zagaduje, dzięki czemu nawet “wymagające” zabiegi na głowie nie bolą aż tak 😅

Wybrane efekty pracy z nami

łysienie męskie AGA efekty

Łysienie androgenowe MPHL

Pacjent w wieku trzydziestu kilku lat. Wykonaliśmy profesjonalną diagnostykę, dobór pielęgnacji domowej i serię 7 indywidualnie dobranych zabiegów. Odrost włosów pojawił się szybko i dał nam świetny efekt. Pacjent nie stosował farmakoterapii, ale wspomagał się odpowiednim masażem skóry głowy w domu oraz podczas zabiegów. 

łysienie męskie efekty laser

Łysienie androgenowe MPHL

Nasz podopieczny uzyskał piękny efekt odrostu włosów przy łysieniu androgenowym typu męskiego skupiającym się na obszarze tonsury wyłącznie przy zastosowaniu dobranej pielęgnacji trychologicznej domowej oraz naświetlań laserem LLLT w zaciszu domowym. 

Łysienie mieszane

Pacjentka zgłosiła się z trwającym od kilku lat łysieniem androgenowym FPHL, na które farmakoterapia nie pomagała. W wywiadzie i badaniu trichoskopowym okazało się, że nakłada się na nie łysienie telogenowe. Dzięki wspólnej ciężkiej pracy wraz ze zmianą nawyków, żywienia, odpowiednią suplementacją i pracą nad zarządzaniem stresem oraz oczywiście – regularnie wykonywanymi zabiegami trychologicznymi, udało nam się osiągnąć świetny wynik zagęszczenia włosow i zahamowania wypadania.

Łysienie androgenowe FPHL

Przepiękne efekty zabiegowe po 5 miesiącach współpracy u pacjentki z początkowym stadium łysienia androgenowego kobiecego. Zastosowaliśmy tu profesjonalną pielęgnację trychologiczną, dobrze dobrane na podstawie skuteczności potwierdzonej naukowo zabiegi oraz oczywiście obowiązkowo – regularne wizyty i trzymanie się zaleceń przez naszą podopieczną. 

Łysienie mieszane i ...

Łysienie mieszane, czyli androgenowe + telogenowe. To przypadek, któremu towarzyszą mnogie problemy zdrowotne – zaburzenia mikrobioty jelitowej, częste infekcje, endometrioza, choroba Hashimoto oraz problemy z refluksem (GERD). Pacjentka utrzymuje stale świetny stan włosów oraz zwiększającą się gęstość dzięki regularnym wizytom, dyscyplinie w pielęgnacji domowej i trzymaniu się dodatkowych zaleceń. 

Łysienie androgenowe MPHL

Wczesne łysienie androgenowe u mężczyny w wieku 25 lat. Ten efekt to zasługa 8 zabiegów wykonywanych systematycznie w przeciągu pół roku współpracy. Okolica tonsury wygląda jakby nigdy nie łysiała i jest to zasługa wczesnego rozpoczęcia kuracji. Pamiętaj, im później zaczniesz, tym mniejsza szansa na dobre efekty. 

SIBO + trądzik

Problemy jelitowe, nietolerancja histaminy, SIBO – to tylko niektóre z objawów towarzyszących pacjentce. Skóra z trądzikiem, o nierównomiernym kolorycie i szorstkiej, chropowatej strukturze zostala przywrócona do stanu idealnie gładkiej, rozjaśnionej, nawilżonej i ukojonej. Pacjentka trzyma się zaleceń naszych specjalistów oraz współpracującego z nami dietetyka klinicznego, a efekt utrzymuje się do dziś. 

Hiperandrogenizm + trądzik

Nadmiar androgenów we krwi, problemy jelitowe, łysienie. To tylko niektóre z problemów tej skóry. Dzięki wsparciu wewnętrznemu, dyscyplinie i systematyczności w wizytach w Hair&Skin Therapy, nasza pacjentka cieszy się piękną skórą, a zmiany trądzikowe nie nawracają. (Czasem tylko wyskoczy 1 krostka przed okresem, ale umówmy się – czym jest ta 1 krostka w porównaniu z tym, co było przed odwiedzeniem nas?:)

Zakażenia pasożytnicze + trądzik

Oporny trądzik nawracający od lat, nie reagujący na leczenie. Trudno gojące się stany zapalne, podskórne gule, nadwrażliwość skóry. Te wszystkie objawy zostały zlikwidowane dzięki współpracy, zaufaniu pacjentki do procesu i cierpliwości. Chwilkę trwało doprowadzenie stanu skóry do stanu ze zdjęcia, ale przy okazji poprawiliśmy stan zdrowia, stan jelit i wprowadziliśmy zdrowe nawyki do codzienności. 

leczenie trądziku Bielany najlepsze efekty

Trądzik i ...?

Uporczywy i uparty trądzik i? Współpraca z profesjonalnym kosmetologiem! Dzięki współpracy w nurcie funkcjonalnym powstające od długiego czasu zmiany trądzikowe udało się wyeliminować, ale też zapobiec ich nawrotom. Nieodzownym elementem były tutaj indywidualnie dobrane zabiegi kosmetologiczne oraz regularne stosowanie przez pacjentkę profesjonalnie dobranej pielęgnacji domowej. Zaufanie do specjalisty prowadzącego to podstawa udanej współpracy!

leczenie trądziku Warszawa Bielany

Trądzik + blizny potrądzikowe

Przypadek długotrwałego, zaawansowanego trądziku w połączeniu z bliznami różnej głębokości, powstałymi na przestrzeni czasu przy nawrotach trądziku. Kosmetolog zaczął współpracę od pełnej konsultacji, odnalezienia związku powstawania zmian ze stanem zdrowia i pielęgnacji skóry. Terapia zabiegowa była w tym przypadku obowiązkowa, rozpoczęła się od zabiegów leczniczych na trądzik, które po jego złagodzeniu zamieniliśmy na zabiegi niwelujące widoczność blizn. 

leczenie trądziku Warszawa Bielany

Hormony + nawyki + trądzik

Hormony nadnerczowe i nieprawidłowości na ich poziomie, niedobory składników odżywczych i prozapalna dieta – to czynniki, które wpływały na powstawanie zmian trądzikowych u tej pacjentki. Zalecone modyfikacje dietetyczne, dobór celowanej suplementacji, dobrana pielęgnacja domowa oraz – w tym przypadku – 5 zabiegów kosmetologicznych, dało efekt ze zdjęcia. Tylko zaangażowanie pacjentki we współpracę z naszym kosmetologiem umożliwiło tak piękne efekty. 

łysienie u kobiet efekty trycholog wizyty

Łysienie androgenowe FPHL

Przypadek kobiety w zaawansowanym stadium łysienia androgenowego. W tym przypadku to nie samo łysienie androgenowe spowodowało taki ubytek owłosienia. Pacjentka ze względu na stan zdrowia regularnie zmagała się z nawracającym łysieniem telogenowym. Dzięki naszej współpracy opartej na zaleceniach z 4 obszarów: pielęgnacja i zabiegi, dieta, suplementacja oraz zarządzanie stresem – udało się osiągnąć odrost już w pierwszych miesiącach współpracy. W takich przypadkach wsparcie zabiegowe jest niezbędne, by osiągnąć efekt. Współpraca trwa, a my czekamy na kolejne efekty. 

FPHL efekty androgenowe

Łysienie androgenowe FPHL

Praca z łysieniem to proces. W tym przypadku, pomimo zaawansowania łysienia, efekty udało się osiągnąć bez pomocy farmakoterapii. Pacjentka w trakcie karmienia piersią, skorzystała z indywidualnie dobranej, profesjonalnej pielęgnacji domowej, wykonywanym w domu masażom według specjalnego schematu oraz obowiązkowo, zabiegom wykonywanym w naszej klinice. Współpraca trwa, a widoczne na zdjęciu efekty uzyskaliśmy po 5 miesiącach działań.

  • Rezerwacja wizyt pierwszorazowych odbywa się telefonicznie, mailowo oraz przez portal Booksy. Przed rezerwacją zapoznaj się koniecznie z regulaminem płatności za wizyty w Hair&Skin Therapy.

  • Kolejne wizyty – zabiegowe, kontrolne – umawiamy wyłącznie poprzez kontakt z gabinetem, telefonicznie lub mailowo.

  • Aby zmienić termin wizyty lub ją odwołać, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.