Co mówią o nas nasi pacjenci

„Rzadko piszę opinie, bo mało jest miejsc dla których warto poświecić chwilę i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Cóż, Hair&Skin na Renesansowej z pewnością należy do tej drugiej grupy – jednym słowem? POLECAM! Nie ograniczając się jednak – moja przygoda z tym miejscem rozpoczęła się w sierpniu br. – najpierw konsultacja, dobór leczenia no i w końcu same zabiegi, które trwają po dziś dzień (…).  Niezdecydowanym polecam – też miałem watpliwości przed pierwszą wizytą, ale rzeczywiście terapia w tym miejscu przynosi efekty. Reasumując – Hair&Skin, (…) serdecznie polecam, jednocześnie gratulując właścicielce, Pani Agacie, stworzenia miejsca do którego rzeczywiście można zgłosić się po pomoc i, a może przede wszystkim – doboru składu prawdziwych profesjonalistów i po prostu – fajnych ludzi.”

„Bardzo się cieszę, że znalazłem to miejsce i zdecydowałem się pójść na konsultację trychologiczną. Trafiłem do bardzo ładnie zrobionego gabinetu, gdzie pani Julia przeprowadziła ze mną szczegółowy i dokładny wywiad oraz przeprowadziła badania skóry głowy. Wszystko w bardzo miłej atmosferze, przy herbacie. Dowiedziałem się jakie błędy popełniałem w pielęgnacji skóry głowy i skąd te problemy. Od razu po tym przyszło do działania i miałem wykonane oczyszczanie skóry głowy. Chyba nigdy nie miałem tak dobrze jej umytej. Po peelingu, myciu i infuzji tlenowej oraz szuszeniu dostałem rady jak mam pielęgnować głowę oraz jakie preparaty są mi polecane. Poprawę skóry dało się odczuć już przy kolejnej wizycie co pokazało badanie trychoskopem i od kolejnej wizyty mogłem rozpocząć naświetlania i nakłuwania w celu pomocy w poroście włosów. Jestem już po kilku wizytach i mimo, że jeszcze trochę to czuję ogromną poprawę, a bliskie osoby mówią mi, że jest lepiej i włosy robią się gęstsze (…). Bardzo chcę pochwalić za wszystko panią Julię, gdzie każda wizyta jest z uśmiechem i bardzo lubię ten spędzony tutaj czas (…).

„Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce, a także wspaniałą Wiktorię, która ma profesjonalne podejście do klienta. Zawsze jest miło podczas wizyt i zabiegów :). Do rozwiązywania problemów z wlosami klientów podchodzi się tutaj holistycznie, co uważam, że ma również bardzo dobry wpływ na inne dziedziny życia. Na pierwszej wizycie odbył się wywiad, po którym dowiedziałem się jaki wpływ na moj problem (łysienie androgeniczne) ma mój tryb życia – dieta, wysypianie się, przyjmowanie wody, stres. Dowiedziałem się również jak dbać o swoje włosy i jakich preparatów używać i dlaczego. Na każdej wizycie mogę zadawać pytania i otrzymuje satysfakcjonujące odpowiedzi, przez co lepiej mogę dbać o siebie i swoje włosy. Polecono mi również wykonanie roznych badań. Od Wiktorii otrzymałem również obszerny dokument-poradnik z zaleceniami, więc jak czegoś zapomnę to mogę do niego wrocic i przypomnieć sobie co i jak 🙂 Polecam HS Therapy oraz Wiktorię!”

Bardzo polecam zarówno to miejsce jak i Panią Wiktorię, która pomogła mi z problemem przetłuszczających się włosów. Wytłumaczyła mi krok po kroku skąd biorą się moje dolegliwości i nakierowała co i jak stosować, by nie popełniać tych samych błędów oraz stworzyć nową rutynę pielęgnacji włosów. Jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz bardzo polecam Panią Wiktorię! :)”

„Efekt zdecydowanie powyżej oczekiwań jakie miałem przed wizytą w Hair& Skin Therapy. Problemy skórne, z którymi przyszedłem aktualnie są przeszłością(dermatolodzy rozkładali ręce stwierdzając, że można z tym walczyć objawowo za pomocą szamponu ze sterydem, nie wspominając o szczegółach takich jak dieta, pielęgnacja, peeling, odpowiedni szampon), ale to jedynie szczegół ponieważ dzięki podejściu do człowieka jako do całości udało się wyśledzić i zwrócić moją uwagę na problemy/nawyki/zjawiska, które do tej pory bagatelizowałem albo nie byłem ich świadom. Z czystym sumieniem: GORĄCO POLECAM, WARTO!”

Rozpoczęłam swoją przygodę z gabinetem hair&skin therapy pod opieką Pani Julii i jestem zachwycona. Profesjonalna, przemiła obsługa i całościowe podejście do problemu, a efekty coraz lepsze. Zdecydowanie najlepszy gabinet trychologiczny w Warszawie.”

Wybrane efekty pracy z nami

łysienie u kobiet efekty trycholog wizyty
FPHL efekty androgenowe
łysienie męskie AGA efekty
łysienie męskie efekty laser